Vrh "A" - 10.3. 2019

 

Imperial Attila Ambassador Sun  &  Francesca ze Smiřické zahrady

 

 

 

Dne 10.3. 2019 se v naší chovatelské stanici narodili 4 zdraví pejsci ze spojení Imperial Attila Ambassador Sun a Francesca ze Smiřické zahrady. Porod proběhl bez komplikací přirozenou cestou. Štěňátka budou odchována u majitelky Fanynky Lady Špalkové v domácím prostředí plném lásky.

Za možnost krytí s Attilou patří velké díky Pavlovi a Elke Országovým.

Imperial Attila Ambassador Sun je nadstandardně zdravotně testovaný nádherný černý pes ve vynikající kondici. Attila je žijící legendou v bull sportech a je držitelem celé řady rekordů a ocenění. Náleží mu tituly Klubový šampion sportu SBTC CZ, Klubový šampion práce SBTC CZ, CSA Champion 2017, 1. místo ve sportovním poháru SBTC CZ pro roky 2016, 2017, 1. místo Českomoravský pohár bull plemen 2017, Best LBT 2015, 2016, 2017, 2. místo Českomoravský pohár bull plemen 2018, 3. místo ve sportovním poháru SBTC CZ 2018, 3. místo I.S.A. Legend, categoria 16, Record I.S.A. Legend Hang Time 1 h. 5min., celkový vítěz Slovenský Bulldozer 2018, celkový vítěz Ostravský Bulldozer 2018. Jeho neskutečné výsledky ve vrcholových soutěžích u nás i v zahraničí nejsou jen výsledkem jeho genetických předpokladů, ale především nadšení a práce milujících majitelů . Jako vynikající zdravý plemeník excelentního exteriéru s impozantním rodokmenem a vyrovnanou povahou předává svým dětem ze sebe jen to nejlepší.

 

Rodokmen štěňátek

 

 

 

 

Vrh "B" - 18.3. 2019

 

Ch. Gamecelt Revelation   &   Ch. Une Rose d´Amour Ambassador Sun

 

 

Dne 18.3. 2019 se v naší chovatelské stanici narodily 2 zdravé fenečky ze spojení Gamecelt Revelation a Une Rose d´Amour Ambassador Sun.

Otec štěňátek Reddy - Gamecelt Revelation je nádherný impozantní pes, importovaný ze země původu Velké Británie. Štěňátka se pyšní ze tří čtvrtin čistě anglickým rodokmenem.

Oba rodiče jsou nadstandardně zdravotně testovaní a vynikají svou vyrovnanou přátelskou povahou. Rozička a Reddy se velmi dobře prezentují na výstavním poli, kde dosahují vynikajících výsledků. Mimo výstavní kruh jsou skvělými rodinnými společníky s velmi něžným vztahem k dětem a všemu živému.

Za možnost krytí s Reddym děkujeme jeho majitelce Eleně Lavrove, které si jako chovatelky a především člověka velice vážíme.

 

Rodokmen štěňátek

 

  [3]

 

 

Více informací podáváme a rezervace na štěňátka přijímáme na telefonním čísle +420 777 121 917.

Spojit se s námi můžete též na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.