14.12.2019 - PF 2020

Všem našim přátelům dvounohým i čtyřnohým a všem dobrým lidem přejeme krásné a požehnané vánoční svátky a do nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky, porozumění a spokojenosti!

 

13.12.2019 - Prezentace ve výroční knize o našem plemeni

Stejně jako v loňském roce se naše chovatelská stanice bude prezentovat v anglickém annualu pana Alana Hedgese The Stafford Book 2019. Krásnou reklamu pro nás vytvořila slečna Dušková z Niarra Pro Design, které tímto velice děkujeme.

 

5.-6.10.2019 - Výstavní premiéra Betynky a Barunky

První říjnový víkend jsem s našimi holčičkami Betty Bathory a Barbarou Rose absolvovala jejich výstavní premiéru na Podzimních výstavách psů v Jelenia Góra u našich severních sousedů v Polsku. Aby si každá svůj velký den užila a mohla jsem si mé malé krásky předvést ve výstavním kruhu sama, rozhodla jsem se jet v sobotu na I. Národní výstavu britských plemen s Betynkou a v neděli na XLVI. Krkonošskou národní výstavu psů s Barunkou. A jak to celé dopadlo?

V sobotu posuzoval Betynku francouzský rozhodčí pan Richard Calloch a i přes nepřízeň počasí se Betty skvěle předvedla a získala ocenění velmi nadějná 1, Nejlepší štěně v rase a v závěrečných soutěžích Nejlepší štěně výstavy 2. místo!

V neděli posuzoval Národní výstavu polský rozhodčí pan Łukasz Koźlarek, dlouholetý chovatel a specialista na naše plemeno. Barunka si svou premiéru užila a od pana rozhodčího dostala krásný posudek a ocenění velmi nadějná 1 a Nejlepší štěně v rase!

Oběma pánům rozhodčím velice děkuji za vysoká ocenění a krásné posudky našich holčiček.

 

10.8.2019 - STAFFY DAY AND KAREN FORD MEMORIAL 2019

Letos jsme se poprvé zúčastnili akce Staffy Day, kterou pořádá již několikátým rokem chovatelka SBT paní Simona Lahodová (Fransimo Bohemia) v Říčanech u Brna. Naše malé holčičky Barunka a Betynka si mohly napoprvé "nanečisto" vyzkoušet nejen výstavní prostředí, ale i další aktivity spojené s naším úžasným plemenem.

Výstavu posuzoval rozhodčí ze země původu Velké Británie, specialista na naše plemeno pan John Dare (kennel Bowstaff). Betynka od něj získala ocenění velmi nadějná 3 a Barunka velmi nadějná, obě holčičky ocenil velmi pěkným posudkem.

Betynka s Barunkou byly napoprvé moc šikovné, extrémně teplé počasí a atmosféru výstavního prostředí zvládly bez stresu a vše nové je velmi zajímalo. Máme z nich velkou radost!

 

8.8.2019 - Bagi má narozeniny!

Dnes naše milovaná Bagíska oslavila své 10. narozeniny!

Dnes už je to deset let, kdy se narodila naše velká stafí láska, zlatá tygřice Wanda ze Smiřické zahrady aka Bagheera, naše hrdá maminka, babička a prababička.
Díky Bagísce máme doma další stafíčky, její děti a vnoučátka, stala se zakladatelkou našeho chovu. Bagi je i ve svých deseti letech stále vůdkyní celé smečky, je to velká osobnost a psí dáma, kterou nelze nemilovat.
Bagísko naše milovaná, přejeme ti do dalších let hodně zdravíčka, spokojenosti a ať si užíváš života plnými doušky a s radostí a nasazením tak, jak to umíš jen ty! Krásné narozeniny!

 

23.6.2019 - Anuška má narozeniny!

Dnes slaví naše milovaná Anuška své 10. narozeniny!

Naše první stafinka, černé štěstíčko Crazy Jess Ambassador Sun aka Anuška k nám do rodiny přišla za naši první psí lásku, pitbulí holčičku s velkým srdcem Ashley. Anuško, díky tobě jsme poznali, co znamená mít doma stafíka a zamilovali se do tohoto úžasného plemene a brzy se naše smečka rozrostla o dalších pár kousků. Díky tobě také začalo jedno velké přátelství s tvou "člověčí mámou" Olou Lukášovou a její psí partou Ambassador Sun. Anuško naše milovaná, přejeme ti do dalších let hodně zdravíčka, spokojenosti a ať si užíváš života plnými doušky a s radostí tak, jak to umíš jen ty!

 

20.5.2019 - Velké loučení

Všichni naši chlapci z vrhu "A" v průběhu posledního týdne odjeli do svých nových domovů. Přejeme jim hodně štěstí a dlouhý a spokojený život v jejich milujících rodinách.

 

21.4.2019 - Velké focení našich malých chlapců

Attila, Atrey, Aston a Arnoldek měli dnes velké focení a byli opravdu moc šikovní!

 

19.4.2019 - Plánované krytí Lerry & Lili

Představujeme Vám plánované krytí naší milované Lilinky - Vanilla Doll Ambassador Sun s úžasným černým psem Lerrym - The Knot Unites Royal Blood, importovaným ze Španělska, pyšnícím se čistě anglickým rodokmenem.

Ze spojení Lilinky a Lerryho očekáváme černá štěňátka s výstavními předpoklady a zdravě temperamentní povahou, typickou pro plemeno stafordšírský bulteriér.

Lili a Lerry jsou exteriérově typičtí představitelé plemene, velmi dobře se prezentující na výstavním poli v České republice i v zahraničí, kde dosahují vynikajících výsledků. Nastávající tatínek štěňátek se v letošním roce na nejprestižnější výstavě na světě Crufts ve Velké Británii umístil na krásném 4. místě. Oba budoucí rodiče jsou zdravotně testovaní.

Za možnost krytí s nádherným Lerrym děkujeme jeho majitelce Dagmar Kratochvílové.

Věříme, že nám příroda bude přát a my se budeme moci těšit na miminka z tohoto velice perspektivního spojení.

 

18.4.2019 - První malé narozeniny holčiček z vrhu "B"

Naše malé holčičky Barunka a Betynka oslavily svůj 1. měsíc focením s Antonem a Elenou Lavrovou, majitelkou jejich tatínka Reddyho. No, uznejte, že jim to šlo na jedničku!

 

10.4.2019 - Naši kluci oslavili svůj 1. měsíc!

Klučíci z vrhu "A" rostou jako z vody. Podívejte se sami, jak jim to na fotografiích sluší!

 

18.3.3019 - Máme štěňátka!

Plánovaný vrh "B", šťastnými rodiči jsou Gamecelt Revelation a Une Rose d´Amour Ambassador Sun.

Po dlouhém napínání nás naše milovaná Rozička překvapila dvěma malými princeznami! Čekali jsme zlatušky, ale nakonec se Rozička rozhodla, že budou po mamince. Barbara Rose "Barunka" a Betty Bathory "Betynka" jsou i s maminkou v pořádku a mají se čile k světu.

Za velkou podporu a možnost krytí s nádherným Reddym patří naše díky Eleně Lavrove, které si jako chovatelky a především člověka velice vážíme.

 

  [3]

 

10.3.2019 - Máme štěňátka!

Plánovaný vrh "A", šťastnými rodiči jsou Imperial Attila Ambassador Sun a Francesca ze Smiřické zahrady.

Naše milovaná Fanynka si na své 4. narozeniny nadělila 4 krásné dárečky! Attila, Atrey, Aston a Arnold jsou kluci jako buci a mají se čile k světu. Porod proběhl bez komplikací přirozenou cestou, maminka má dostatek mlíčka a tak mrňouskům nic nechybí.

Za možnost krytí s úžasným Attilou patří velké díky Pavlovi a Elke Országovým.

 

2.3.2019 - Prezentace naší milované Lili

Nastal milý čas shrnout dosavadní úspěchy Lilinky, velké naděje naší chovatelské stanice Bagheera Bulls. Krásný prezentační letáček pro ni vytvořila slečna Dušková z Niarra Pro Design, které tímto velice děkujeme.

 
14.2.2019 - Plánované krytí Reddy & Rozi

Na svátek svatého Valentýna jsme dostali ten nejkrásnější dárek! Byla nám potvrzena březost naší milované Rozičky s nádherným impozantním psem Reddym - Gamecelt Revelation, importovaným ze země původu plemene Velké Británie. Narození štěňátek očekáváme kolem 15. března.

Rozi a Reddy se velmi dobře prezentují na výstavním poli, kde dosahují vynikajících výsledků. Oba nastávající rodiče jsou nadstandardně zdravotně testovaní.

Za možnost krytí s Reddym děkuji jeho majitelce Eleně Lavrove, které si jako chovatelky a především člověka velice vážím.

Těšíme se na další štěňátka v naší chovatelské stanici Bagheera Bulls!

 

11.2.2019 - Plánované krytí Attila & Fany

S radostí Vám oznamujeme, že nám dnes byla potvrzena březost naší žíhané tygřice Fanynky. Narození štěňátek očekáváme kolem 10. března.

Otcem štěňátek je nadstandardně zdravotně testovaný úžasný černý pes Imperial Attila Ambassador Sun, sportovně a pracovně vedený. Attila je žijící legendou v bull sportech a je držitelem celé řady rekordů a ocenění.

Za možnost krytí s Attilou děkujeme jeho milujícím majitelům Pavlovi a Elke Országovým.

Těšíme se na první vrh v naší chovatelské stanici Bagheera Bulls!

 

13.12.2018 - PF 2019

Všem našim přátelům dvounohým i čtyřnohým přejeme krásné a pohodové Vánoce a do nového roku mnoho lásky, zdraví, radosti, štěstí a náruč splněných přání!

 

11.10.2018 - Plánované krytí Reddy & Rozi

Na přelomu letošního roku se těšíme na plánované krytí naší úžasné Rozičky - Une Rose d´Amour Ambassador Sun s nádherným impozantním zlatým psem Reddym - Gamecelt Revelation, importovaným ze země původu plemene Velké Británie.

Ze spojení Rozičky a Reddyho očekáváme zlatá a zlatě žíhaná štěňátka s výstavními předpoklady a vyrovnanou přátelskou povahou po obou rodičích. Štěňátka se budou pyšnit ze tří čtvrtin čistě anglickým rodokmenem.

Oba nastávající rodiče jsou nadstandardně zdravotně testovaní. Rozi a Reddy se velmi dobře prezentují na výstavním poli, kde dosahují vynikajících výsledků. Mimo výstavní kruh jsou skvělými rodinnými společníky s velmi něžným vztahem k dětem a všemu živému.

Za možnost krytí s Reddym děkuji jeho majitelce Eleně Lavrove, které si jako chovatelky a především člověka velice vážím.

 

10.9.2018 - Plánované krytí Attila & Fany

Představujeme Vám plánované zimní krytí naší Francescy ze Smiřické zahrady s úžasným černým psem Imperial Attila Ambassador Sun.

Ze spojení Fanynky a Attily očekáváme zlatě žíhaná, černě žíhaná a černá štěňátka se sportovními předpoklady po obou aktivních rodičích. Štěňátka budou odchována u majitelky Fanynky Lady Špalkové v domácím prostředí plném lásky.

Imperial Attila Ambassador Sun je nadstandardně zdravotně testovaný nádherný černý pes ve vynikající kondici. Attila je žijící legendou v bull sportech a je držitelem celé řady rekordů a ocenění. Náleží mu tituly Klubový šampion sportu SBTC CZ, Klubový šampion práce SBTC CZ, CSA Champion 2017, 1. místo ve sportovním poháru SBTC CZ pro roky 2016, 2017, 1. místo Českomoravský pohár bull plemen 2017, Best LBT 2015, 2016, 2017, 2. místo Českomoravský pohár bull plemen 2018, 3. místo ve sportovním poháru SBTC CZ 2018, 3. místo I.S.A. Legend, categoria 16, Record I.S.A. Legend Hang Time 1 h. 5min., celkový vítěz Slovenský Bulldozer 2018, celkový vítěz Ostravský Bulldozer 2018. Jeho neskutečné výsledky ve vrcholových soutěžích u nás i v zahraničí nejsou jen výsledkem jeho genetických předpokladů, ale především nadšení a práce milujících majitelů Pavla a Elke Országových. Jako vynikající zdravý plemeník excelentního exteriéru s impozantním rodokmenem a vyrovnanou povahou předává svým dětem ze sebe jen to nejlepší.

Věříme, že nám příroda bude přát a my se budeme moci těšit na první miminka v naší chovatelské stanici Bagheera Bulls.

 

29.8.2018 - Nové webové stránky

Nastal den D a my konečně můžeme přivítat všechny milovníky plemene stafordšírský bulteriér na webových stránkách chovatelské stanice Bagheera Bulls, které dle našich představ graficky ztvárnila slečna Lucie Dušková z Niarra Pro Design, které tímto velice děkujeme za skvěle odvedenou práci. Doufáme, že chvíle strávené na našich stránkách pro Vás budou příjemným zážitkem.