Vrh "F" - 11.6.2023

C.I.B., Ch. Gamecelt Revelation  &  Špagetka Top Banana

 

 

V naší chovatelské stanici se 11. června 2023 narodila po roce opět štěňátka, tři chlapci Fillmore, Finn McMissile, Francesco Bernoulli a tři holčičky Frou-Frou, Fury Scout Fairy a Flo Starfish ze spojení Gamecelt Revelation a Špagetka Top Banana.

Otec štěňátek Reddy - Gamecelt Revelation je nádherný impozantní pes, importovaný ze země původu Velké Británie. Reddy je také otcem našich holčiček z vrhu "B" a vrhu "C".

Štěňátka se pyšní velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic z Velké Británie a linií z Jižní Afriky - Seastaff, Crossguns, Jodel´s, Albermarbull, Cazomic, Bourtie, Pennsmith, Penshannel, Sparstaff, Ashstock, Zutar, Chassuki.

Oba rodiče disponují nadstandardními zdravotními vyšetřeními s vynikajícími výsledky. Otec štěňátek Reddy je šampionem krásy několika zemí a Interšampionem. Špagetka se též výborně prezentuje na výstavním poli a dosahuje stabilních výsledků a ocenění. Mimo to se aktivně věnuje obranám a poslušnosti. Její přímí předci jsou generačně pracovně a lovecky vedeni.

Za možnost krytí s Reddym děkujeme jeho majitelce Eleně Lavrove z chovatelské stanice Miracle Bulls.

 

 

Holčičky

Kluci

 

Frou-Frou Bagheera Bulls

Frou Frou Bagheera Bulls

 

Flo Starfish Bagheera Bulls

Flo Starfish Bagheera Bulls

 

Fury Scout Fairy Bagheera Bulls

Fury Scout Fairy Bagheera Bulls

 

Finn McMissile Bagheera Bulls

Finn McMissile Bagheera Bulls

 

Francesco Bernoulli Bagheera Bulls

Francesco Bernoulli Bagheera Bulls

 

Fillmore Bagheera Bulls

Fillmore Bagheera Bulls