Vrh "E" - 18.4.2022

C.I.B., Multi Ch. Sikaistaff Dark Lord & Barbara Rose Bagheera Bulls

 

 

Na Velikonoční pondělí jsme dostali krásnou nadílku! 18.4. 2022 se v naší chovatelské stanici narodil krásný zdravý chlapec El Mariachi Bagheera Bulls "Miguelito" ze spojení naší tygřice Barunky - Barbara Rose Bagheera Bulls s nádherným impozantním černožíhaným psem Merlinem - Sikaistaff Dark Lord, importovaným ze země původu plemene Velké Británie.

Merlin je žijící legendou v evropském chovu se závratnou výstavní kariérou. Je šampionem krásy mnoha zemí, interšampionem a klubovým šampionem. Pyšní se také výstavními úspěchy ze země původu Velké Británie. Dosáhl zde krásných výsledků, které jsou pro chovatele a majitele snad největším oceněním. Merlin je velice výjimečný pes s excelentním exteriérem, neutuchajícím temperamentem, velmi zajímavým rodokmenem a především kvalitním plemeníkem, který se již mnohokrát osvědčil v chovu SBT. Svým dětem ze sebe předává po všech stránkách to nejlepší, což jsem měla sama čest již poznat. Merlin je otcem našeho prvního vrhu, který se uskutečnil ještě pod křídly domovské stanice Ambassador Sun. Život je plný nečekaných okolností a tentokrát mi přinesl příležitost vrátit se k úplným kořenům mého chovatelství a využít Merlinův ohromný potenciál ještě jednou ve svém chovu, za což jsem velice vděčná jeho majitelce paní Eleně Lavrove.

Barunka a Merlin jsou typickými představiteli plemene s vynikajícím exteriérem. Disponují vyrovnanou aktivní povahou se zdravým temperamentem a sebevědomím žádoucím pro plemeno stafordšírský bullterier. Oba rodiče jsou nadstandardně zdravotně vyšetření s vynikajícími výsledky. Malý Miguel se pyšní velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie a linií z Jižní Afriky - Cashalee, Crossguns, Knockon, Ashbull, Judael, Seastaff, Baysend, Boldmore, Wyrefare, Sparstaff, Eastaff, Cragails, Bourtie, Kannechor, Pennsmith, Pennshanel, Zutar, Chassuki.

 

 

Rodokmen

 

El Mariachi Bagheera Bulls