Vrh "D" - 15.2.2022

Earthquake Staff´s Barry Seal  &  Špagetka Top Banana

 

Dne 15.2. 2022 se v naší chovatelské stanici narodily dvě krásné zdravé fenečky Dare To Dream a Diamonds And Rubies ze zahraničního spojení Earthquake Staff´s Barry Seal a Špagetka Top Banana.

Dare To Dream a Diamonds And Rubies se pyšní velmi interesantním rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic z Evropy, Austrálie a ze země původu plemene Velké Británie - Staffjoy´s, Earthquake Staff´s, Rimorostaffs, Usherin, Castlebar, Powerpaws, Crossguns, Seastaff, Albermarbull, Jodel´s, Cragails, Herodotus, Pennsmith, Ashstock, Jackstaff.

Oba nastávající rodiče disponují nadstandardními zdravotními vyšetřeními s vynikajícími výsledky. Špagi a Chapo jsou typickými představiteli plemene a díky svému exteriéru a povaze se výborně prezentují na výstavním poli. Špagetka se aktivně věnuje obranám a poslušnosti. Její přímí předci jsou generačně pracovně a lovecky vedeni.

Velice děkujeme skvělé dámě Biance Janssen a jejímu manželovi Henkovi za možnost krytí s Chapem. Tento výjimečný pes byl použit ke krytí v České republice úplně poprvé.

 

 

Rodokmen štěňátek

 

 

Dare To Dream Bagheera Bulls

 

Diamonds And Rubies Bagheera Bulls