Špagetka Top Banana

Špagetka Top Banana

Rimorostaffs Mr Cool x Cherry Brandy Top Banana

D.O.B. 5.1. 2019

L2-HGA /HC - clear 

DNA profile

Patella luxation 0/0

HD A/A, ED 0/0, OCD - clear, spondylosis - no signs

BAER test +/+, locus A - ay/ay

 

Špagetka Top Banana je krásná mladá perspektivní fenka bílé barvy s červenými plotnami. Má správnou velikost, standardní sílu kostry a kompaktní formát těla. Spolu s pěkně modelovanou hlavou s výrazným stopem a samičím výrazem tvoří dokonalou představitelku plemene. Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus. Má vynikající hloubku i šířku hrudníku, rovnou hřbetní linii, pevná nadprstí a pěkně sevřené tlapky. Její pohyb je pravidelný a nesbíhavý a excelentní je také úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený. 
Špagetka má nejen krásný exteriér, ale je také velmi šikovná. Aktivně se se svou paničkou věnuje obranám a poslušnosti. Cvičení ji velmi baví. Neutuchající temperament a pracovní nadání zdědila po své mamince Cherry Brandy Top Banana, která je též pracovně a především lovecky vedená, disponuje úspěšně složenými loveckými zkouškami ZV, BZ a BZH. Mimo své pracovní nadání se Špagi též skvěle prezentuje na výstavním poli. Na svém výstavním kontě má například titul Vítězka speciální výstavy a BOS z Klubové výstavy SBT v Kolesech 2021. 
Špagi se pyšní zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic z Evropy a ze země původu Velké Británie - Rimorostaffs, Staffjoy´s, Crossguns, Seastaff, Albermarbull, Jodel´s, Cragails, Herodotus, Pennsmith, Ashstock, Jackstaff. 
Majitelkou Špagetky je naše přítelkyně nadšená kynoložka Martina Šimonová. Má u ní krásný, aktivní a spokojený život společně se svou psí rodinkou, bráchou Škubánkem a maminkou Cherry.

 

 

Rodokmen    Fotogalerie