Grand Ch., Ch., C.I.B.-J, Multi JCh., Club Ch., Club JCh.

El Mariachi Bagheera Bulls

El Mariachi Bagheera Bulls

C.I.B., Multi Ch. Sikaistaff Dark Lord x Barbara Rose Bagheera Bulls

D.O.B. 18.4.2022

L2-HGA/HC - clear

DNA profile

Locus A - ay/ay (colour tested negative for black and tan)

Doppler - normal

Patella luxation 0/0

HD A/A, ED 0/1

OCD - clear

Spondylosis - no signs

Complete eye examination - unnafected

 

Grand Champion of Bosnia and Herzegovina

Champion  of Bosnia and Herzegovina

Champion Federation of Bosnia and Herzegovina

Champion of Romania

International Junior Beauty Champion

Junior Champion of Poland

Junior Champion of Serbia

Junior Champion of Montenegro

Junior Champion of Bosnia and Herzegovina

Junior Champion Federation of Bosnia and Herzegovina

Club Champion SBTC Czech Republic

Club Junior Champion SBTC Czech Republic

Adriatic Winner 2023

Summer Winner 2023

Derby Winner 2023

 

Crufts Qualification 2024

 

6x BOB puppy, BIS puppy 4

9x CAJC, 4x CACIB-J

13x CAC, 4x r.CAC

3x CACIB, 5x r.CACIB

7x BOJ, JBIG 2, JBIS 3

2x BOB, 2x BOS, BIG 1, BIG 3

 

 TOP STAFF 2023 - 13th place out of 76 males

                                                                                                                   

El Mariachi Bagheera Bulls "Miguelito" je temperamentní černožíhaný pes anglického typu správné síly kostry, standardní výšky, vyváženého formátu těla s pěkně modelovanou samčí hlavou, krásnýma kulatýma očima a výrazným stopem.

Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, výborný front, správné klenutí a hloubku i šířku hrudníku, silný krk a vynikající hřbetní linii. Má pevná nadprstí a perfektně sevřené tlapky. Jeho elegantní pohyb, který je jeho velkou předností, je výborný, nesbíhavý a excelentní je také úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Maminkou Miguela je naše zlatá tygřice Barunka - Barbara Rose Bagheera Bulls, disponující neutuchajícím temperamentem, sympatiemi k ostatním psům a hlavně k dětem. Tatínkem je nádherný impozantní černožíhaný pes Merlin - Sikaistaff Dark Lord, importovaný ze země původu plemene Velké Británie. Merlin je velice výjimečný pes s excelentním exteriérem, vynikajícím temperamentem a interesantním rodokmenem. Je šampionem krásy mnoha zemí, interšampionem a klubovým šampionem. Miguelito se díky svým rodičům pyšní velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie a linií z Jižní Afriky - Cashalee, Crossguns, Knockon, Cragails, Ashbull, Judael, Seastaff, Baysend, Boldmore, Wyrefare, Sparstaff, Eastaff, Bourtie, Kannechor, Pennsmith, Pennshanel, Zutar, Chassuki.

Miguel má velmi aktivní povahu se zdravým temperamentem a sebevědomím žádoucím pro plemeno stafordšírský bullterier po obou svých rodičích. Výborně se prezentuje na výstavách, kde dosahuje vynikajících výsledků. Je velice vnímavý a učenlivý a baví ho i pracovní aktivity jako je výcvik. Kondičně si oblíbil treadmill. Velmi rád cestuje a ani dlouhé cesty mu nedělají problém. Je temperamentním a přátelským parťákem.

Miguelito je již naší čtvrtou generací a je krásné u něho pozorovat vlastnosti a chování jeho předků. Vzhledem k okolnostem, že se narodil jako jedináček, není divu, že si u nás doma ve své smečce a naší rodině užívá výsostného postavení.

 

 

Rodokmen    Fotogalerie