Francesca ze Smiřické zahrady

Little Jack Ambassador Sun x Dafne ze Smiřické zahrady 

D.O.B. 10.3. 2015

L2-HGA carrier / HC clear

DNA profile

Doppler - no defects

Patella luxation 0/0

 

Francesca ze Smiřické zahrady "Fany" je pěkná mahagonově žíhaná fenka s velkým temperamentem, krásně modelovanou hlavou a nádhernýma kulatýma sytě tmavýma očima. Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, je plnochrupá. Je středně silné kostry, kratšího formátu těla, na vyšší noze, má správný hrudník, perfektně rovnou hřbetní linii a výborný pohyb i úhlení končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Fanynka je velmi temperamentní fenečka s vyrovnanou a přátelskou povahou, jak k lidem, tak k ostatním psům. Její výstavní kariéra je střídmá, o to více ji baví veškeré bull sporty, především wall climbing a high jump. Další velkou vášní Fany je coursing a plavání. Je velice poslušná, vnímavá a učenlivá. Miluje aportování a běhání po lese. Je velmi dobrá hlídačka.

Fanynka pochází z chovatelské stanice Ze Smiřické zahrady od dnes již legendy ze samých počátků českého chovu Jiřího Vávry. Štěňátka ze Smiřic jsou velmi přítulná k lidem i ke psům a vyrůstají v samostatné a spolehlivé jedince.

Majitelkou Fanynky je naše kamarádka Lada, u které žije ve společné rodině s taťkou Jackem, tetou Rozičkou a kocourem Čendou.

 

Rodokmen    Fotogalerie

 

 - Výstavy -

Datum Výstava Rozhodčí Ocenění
20.01. 2018 CACIB Lubin Dorota Witkowska (PL) excellent 4 
02.12. 2017 CAC Świebodzice  Grzegorz Weron (PL)  excellent 4 
16.07. 2016 CAC Mladá Boleslav Jiřina Volšická (CZ)  very good
25.06. 2016 Club Show Náměšť na Hané Bev Harrison (GB) excellent - TOP 10/35 females in open class
05.12. 2015 CAC Świebodzice Jarosław Grunt (PL) very promising 4