Betty Bathory Bagheera Bulls

Betty Bathory Bagheera Bulls

C.I.B., Ch. Gamecelt Revelation x Ch. Une Rose d´Amour Ambassador Sun

D.O.B. 18.3. 2019

L2-HGA /HC - clear

DNA profile

Doppler - no defects

Patella luxation 0/0

HD B/A, ED 0/0, OCD - clear, spondylosis - no signs

Complete eye examination - no defects

 

Betty Bathory Bagheera Bulls "Bettynka" je temperamentní tmavě žíhaná fenka anglického typu s pěkně modelovanou hlavou, krásnýma kulatýma očima a výrazným stopem. Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, je plnochrupá. Je středně silné kostry, na vyšší noze, má pevná nadprstí a perfektně sevřené tlapky. Má správné klenutí a hloubku i šířku hrudníku a vynikající hřbetní linii. Její elegantní pohyb, který je její velkou předností, je výborný, nesbíhavý a excelentní je také úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Maminkou Betty je naše Rozi, šampionka Une Rose d´Amour Ambassador Sun a babičkou zakladatelka naší chovatelské stanice Bagi, Wanda ze Smiřické zahrady. Tatínkem je nádherný impozantní červený pes Reddy, mezinárodní šampion krásy Gamecelt Revelation, importovaný ze země původu Velké Británie. Betty se pyšní velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie Crossguns, Cashalee, Seastaff, Pennsmith, Baysend, Boldmore, Wyrefare, Jackstaff, Bourtie, Sparstaff, Penshannel, Ashstock a linií z Jižní Afriky Zutar a Chassuki.

Bettynka disponuje úžasnou povahou po obou svých rodičích, je vyrovnaná a přátelská se zdravým temperamentem. Velice miluje lidi a především děti. V jejich společnosti se cítí jako ryba ve vodě, stejně jako její maminka Rozička. Je velmi vnímavá a lehce se učí novým věcem. Má ráda procházky a pohyb v přírodě. Je vynikající společnicí při všech rodinných aktivitách a absolutně nejempatičtějším stafíkem v naší domácnosti.

 

 

Rodokmen    Fotogalerie