Barbara Rose Bagheera Bulls

Barbara Rose Bagheera Bulls

C.I.B., Ch. Gamecelt Revelation x Ch. Une Rose d´Amour Ambassador Sun

D.O.B. 18.3. 2019

L2-HGA /HC - clear

DNA profile

Doppler - no defects

Patella luxation 0/0

HD A /A, ED 0/0, OCD - clear, spondylosis - no signs

Complete eye examination - no defects

 

Barbara Rose Bagheera Bulls "Barunka" je zlatě žíhaná fenka (tygřice) kompaktního rámce s neutuchajícím temperamentem typickým pro plemeno stafordšírský bullterier. Má pěkně modelovanou hlavu, tmavé oči, výrazný stop a krásný samičí výraz, který je její velkou předností. Má výborně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, je plnochrupá. Disponuje správnou velikostí a standardní silou kostry, vynikající hloubkou i šířkou hrudníku a perfektní hřbetní linií. Má pevná nadprstí a hezky sevřené tlapky. Její pohyb je pravidelný a nesbíhavý a excelentní je také úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Maminkou Baru je naše Rozi, šampionka Une Rose d´Amour Ambassador Sun a babičkou zakladatelka naší chovatelské stanice Bagi, Wanda ze Smiřické zahrady. Tatínkem je nádherný impozantní červený pes Reddy, mezinárodní šampion krásy Gamecelt Revelation, importovaný ze země původu Velké Británie. Baru se pyšní velmi zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie Crossguns, Cashalee, Seastaff, Pennsmith, Baysend, Boldmore, Wyrefare, Jackstaff, Bourtie, Sparstaff, Penshannel, Ashstock a linií z Jižní Afriky Zutar a Chassuki.

Barunka disponuje milou povahou po obou svých rodičích, je velmi mazlivá a přátelská se zdravým temperamentem. Velice miluje lidi a hlavně děti. Nejlépe se cítí ve své smečce. Je velmi vitální ve všech svých aktivitách. Miluje vodu a velice ráda plave. Svým temperamentem a naturelem je kopií své babičky Bagi, která je ve svém úctyhodném věku stále vůdkyní naší smečky a nutno říci, že své vnučce Barušce nadržuje. Takže předpokládáme, že jednou převezme Baru ve smečce její úlohu.

 

 

Rodokmen    Fotogalerie