Wanda ze Smiřické zahrady

C.I.B., Multi Ch. Jacob ze Smiřické zahrady x Chelsea ze Smiřické zahrady

D.O.B. 8.8. 2009

L2-HGA / HC clear by parents

Doppler - no defects

 

Wanda ze Smiřické zahrady "Bagheera" je malá temperamentní zlatě žíhaná fenka (tygřice) s krásně modelovanou hlavou a nádhernýma kulatýma sytě tmavýma očima. Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, je plnochrupá. Je středně silné kostry, kratšího formátu těla, má správný hrudník, perfektně rovnou hřbetní linii a výborný pohyb a úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Bagíska má při svém temperamentu velmi milou a přátelskou povahu. Její výstavní kariéra byla střídmá, ale i přes to se téměř pokaždé umístila na předních místech. Je vynikající hlídačka a přirozená vůdkyně smečky.

Bagi je naší velkou láskou a zakladatelkou našeho chovu. Je dcerou úžasného pana psa C.I.B., Multi Ch. Jacoba ze Smiřické zahrady, majitelky Oly Lukášové, jehož typický úsměv a neuvěřitelně přátelská povaha nám učarovaly a už navždy jsme propadli plemeni stafordšírský bulteriér.

Pod záštitou chovatelské stanice Ambassador Sun Oly Lukášové jsme odchovali dva Bagísčiny vrhy "L" a "U". Z prvního vrhu v roce 2012, jehož otcem je nádherný anglický plemeník Sikaistaff Dark Lord, majitelky Eleny Lavrove, zůstal pod domovskými křídly krásný žíhaný pes Little Jack Ambassador Sun. Z jejího druhého vrhu v roce 2015 ze spojení s majestátním zlatým německým psem Pride Staff´s Evil Ernie At Deluxe Staffs, který se pyšní čistě anglickým rodokmenem, zůstala doma výstavně úspěšná elegantní žíhaná fenka Une Rose d´Amour Ambassador Sun.

Bagi je dnes již několikanásobnou babičkou a prababičkou, díky ní nám rozšířila smečku její vnučka a Jackova dcera výstavně velmi úspěšná a sportovně nadaná Vanilla Doll Ambassador Sun.

Bagíska si dnes užívá zasloužený psí důchod. Ráda aportuje, běhá po zahradě a miluje procházky. Se stejným požitkem si lenoší na gauči, nebo v posteli, nejlépe s námi všemi. Jsme velmi šťastní, že ji máme a že nám každým dnem obohacuje naše životy.

 

Rodokmen    Fotogalerie

 

Bagísčiny děti

vrh "L" Ambassador Sun       vrh "U" Ambassador Sun

 

 - Výstavy -

Datum Výstava Rozhodčí Ocenění
11.06. 2011 Club Show Kolesa James F. Beaufoy (GB) very good
14.05. 2011  CACIB Praha  Petr Řehánek (CZ)  excellent 4 
06.02. 2011 CACIB Brno  Vladimíra Tichá (CZ)  excellent 3 
05.02. 2011  CACIB Brno   Inese Pablaka (LVA)  excellent
07.01. 2011 CAC Olomouc František Polehňa (CZ) excellent 4