Ch., Club JCh.

Lollipop Top Banana

Lollipop Top Banana

Dazmarnic Cetewayos Kraal x Ch. Espresso Top Banana

D.O.B. 21.4. 2016

L2-HGA /HC - clear by parents

DNA profile

Doppler - no defects

Patella luxation 0/0

HD A/A, ED 0/0

 

 

Champion of Poland

Club Junior Champion of Deutschland DCBT

Club Junior Champion CZ

 

 

Lollipop Top Banana "Ashley" je temperamentní červenobílá fenka správné standardní velikosti, síly kostry a formátu. Má pěkně modelovanou samičí hlavu s krásnýma sytě tmavýma očima a vynikajícím pigmentem. Má správně nasazené a složené uši a perfektní nůžkový skus, je plnochrupá. Má dobře modelovaný hrudník, výbornou hřbetní linii, pevná nadprstí a hezky sevřené tlapky. Její pohyb je pravidelný a nesbíhavý a vynikající je i úhlení obou párů končetin. Ocas je dobře nasazený a nesený.

Ashley se narodila z perspektivního spojení dvou atraktivních červenobílých jedinců s excelentním exteriérem. Tatínkem je impozantní pes Dazmarnic Cetewayos Kraal z chovatelské stanice ze země původu Velké Británie pana Billa Askera, dlouholetého chovatele a rozhodčího exteriéru plemene stafordšírský bullterier, maminkou pracovně a lovecky vedená fenka, šampionka Espresso Top Banana z České republiky chovatelky paní Kláry Bubeníkové.

Ashley má zdravě temperamentní, přátelskou a vyrovnanou povahu. Na výstavách se velmi dobře prezentuje a dosahuje vynikajících výsledků jak na domácím poli, tak v zahraničí. Pyšní se zajímavým rodokmenem, ve kterém najdete známá jména kvalitních jedinců z chovatelských stanic ze země původu Velké Británie - Dazmarnic, Albermarbull, Pennsmith, Ashstock, Jackstaff.
Majitelé Ashleynky jsou naši rodinní přátelé Maruška Kaděrová a Adam Bašta, má u nich krásný a spokojený život po boku stafího parťáka Falca.

 

 

Rodokmen    Fotogalerie